cerebric امنیت پادشاه عربستان اخبار بین الملل

cerebric: امنیت پادشاه عربستان اخبار بین الملل

با حرف‌هایی که پشت سرم زده می‌شود کاری ندارم

شهاب حسینی از آن‌چه فکر می‌کنیم، جذاب‌تر و مهربان‌تر است | تلاش کردم به تکرار نیفتم با حرف هایی که پشت سرم زده می شود کاری ندارم عبارات مهم :..

ادامه مطلب

پروانه نمایش فیلم «لس آنجلس-تهران» صادر شد

در آخرین جلسه شورای پروانه‌ نمایش و دو روز مانده به شروع سال نو، پروانه نمایش فیلم سینمایی «لس آنجلس_تهران» ساخته تینا پاکروان صادر شد. پر..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (650)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

پشت پرده مراسم اسکار

جايزه اسكار هر سال در مراسمي به وسیله آكادمي علوم و هنرهاي تصاوير متحرك به بهترين آثار صنعت سينماي دنیا اهدا مي شود. اين مراسم هر ساله در بيش از ۱۰۰ كشور دن..

ادامه مطلب

نقشی منفی دارم ، «تعطیلات رویایی» با «پایتخت۵» مسابقه می‌کند

مرتضی علی آبادی بازیگر سریال «تعطیلات رویایی» بیان کرد که این مجموعه نوروزی با سریال های «پایتخت ۵» و «دیوار به دیوار» که هر سه در نوروز ۹۷ پخش می شوند، م..

ادامه مطلب

تصویر ، گریم متفاوت مهران مدیری در فیلم جدیدش

حساب کاربری فیلم «ساعت پنج عصر» در اینستاگرام تصویری از گریم مهران مدیری در این فیلم منتشر کرد. گریم متفاوت مهران مدیری در فیلم جدیدش/ عکس ..

ادامه مطلب

آقای روحانی جهت از بین بردن افراطی‌گرایی به شما رأی می‌دهیم / فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون نیز به جمع هواداران حسن روحانی پیوست. فرهاد اصلانی: آقای روحانی جهت از بین بردن افراطی گرایی ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب