cerebric امنیت پادشاه عربستان اخبار بین الملل

cerebric: امنیت پادشاه عربستان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (450)

عبارات مهم : اخبار

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

چند روزی بود مطلب را تذکره طور شروع میکردم که امروز فرزند های بخش نظرات اطلاع دادند که استقبال نشده و مردم دوست نداشتند. چشم، دیگر جهت تذکره نویسی فسفر نمیسوزانیم و همینجوری خشک خشک مطلب را شروع میکنیم. با تصویری از زهره زن حمیدی در مراسم رونمایی از آلبوم “محمدرضا عیوضی” خواننده کهنه کار موسیقی پاپ کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

این استوری هم کار عزیزان را راحت کرده و هر چیز عجق وجقِ مطلوبی که در دسترس نیست را میتوان با استیکر به تصویر اضافه کرد. الناز شاکردوست با کلاهخود وایکینگ ها و ذره بین وزیر اعظم در کارتون سیندرلا، در حال واکاوی شئ عجیبی که تلفیقی از قلیان، مسلسل و گیربکس پژو چهارصد و پنج است.

نسرین مقانلو این عکسش را خیلی دوست دارد. چون بار هفدهم است که آن را به اشتراک گذاشته است!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سجاد افشاریان و هوادارانش در نمایشگاه کتاب، منتظر امضا شدن کتابشان به وسیله سجاد.

همه اینا رو خودم معروفشون کردم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

منتظر خبر خروج مجید صالحی از یکی از کارهایی که در دست دارد، باشید.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

امیر جان آن چهار قلب آبی را در انتهای کپشن ادبی ات نمیگذاشتی چه اتفاقی می افتاد؟ آیا همه چیز را با هم قاطی میکنید؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

دورهمی پرسپولیسی ها بعد از افزایش شیرینی که به دور حذفی مسابقه های آسیا داشتند. امیدوارم یک نفر پیدا شود و به پرسپولیسی ها بگویند جهت افزایش از مرحله گروهی هیچ جام و مدالی در نظر گرفته نشده هست. خوش حالی هایتان را بگذارید جهت مراحل بالاتر! همچنین افزایش از مرحله گروهی ستاره ندارد، حواستان باشد یک موقع سوژه خاص و عام نشویم.

خاصیت علاقه دار کی بودی تو؟!

آیا میدانستید با همین ساعت و دستبندی که محسن افشانی کادو گرفته میتوان جهیزیه یک دختر دم بخت نیازمند را جمع و جور کرد؟

حضور بی علت در کابین، بی محلی محسوس خلبان ها و شو آف با پرواز و سفر هوایی یک طرف، آن هشتگ “نو میک آپ” در زیر چنین تصویری یک طرف دیگر! یعنی قشنگ نابودمان کردی با این حد از تباهی!

هنگامی که به این فکر میکنی که فردا پنجشنبه ست.

دورخوانی پایتختی ها در محیط زیست سرسبز مازندران.

بهنوش طباطبایی در نمایی از فیلم سینمایی “زیر سقف دودی” ساخته پوران درخشنده که در نوبت اکران عید فطر قرار دارد. فیلمی که در جشنواره اکران شد و بسیار معمولی بود.

کپشنِ کمند از تبعات عضویت او در این کانال تلگرامی امیدبخش با n هزار فالوئر است که عصر ها شرکت اتوبوسرانی خوش سفر و تصویر های تازه گلشیفته را تبلیغ میکنند.

ماه اردیبهشت تعداد تصویر های “پارکی” صورت ها را به اندازه قابل توجهی زیاد کردن داده هست. امکانات خاصی هم نمیخواهد، جَوی و منظره و محیط زیست که عالیست، فقط شما باید خودت را ببری، به همراه آن رفیق دوربین دارَت.

دقیقا کاری که علی زند وکیلی هم کرده.

لیلا بلوکات، نسیم ادبی، پژمان جمشیدی و میثاق جمشیدی بعد از تماشای تئاتر عزیزان. با توجه به لیستی که امروز منتشر شده، پژمان باید حواسش به اخبار ورزشی هم باشد، چون بعید نیست به خاطر درخشش در سینما به تیم ملی دعوت شود!

سلفی عالی رضا شفیعی جم در کنار علی صادقی، بهراد خرازی و آرش میراحمدی، ذوق زده از حضور در ماشینِ بی سقف.

عکسی از حضور فؤاد بابان گوبنده بازنشسته اخبار صدا و سیما بر سر مزار ناصر خان حجازی.

ما تازه فهمیدیم که تصویر های سحر الزاماً مربوط به وقت حال نیست و هر تصویری که دلش بخواهد در هر زمانی که دلش بخواهد منتشر میکند. خلاصه نمیگذارد صفحه اش از دهان بیافتد! مثل این تصویر که مربوط به فیلمی است که پارسال بازی کرده بود.

سلفی مانی رهنما و صبا راد، دو نه چندان نو گلِ اخیراً شکفته، در حال تفریح و دوچرخه سواری.

اگر هم مجری باشی، هم بازیگر، هم خواننده، هم تهیه کننده، هم گوینده، هم شاعر، هم نویسنده و هم خیلی خوش برخورد و آقا، باید هم اینگونه خسته شوی و انرژی کم بیاوری.

فقط پای نیچه به کپشن عزیزان باز نشده بود که روشنک عجمیان زحمتش را کشید.

وقتی از منظر “آرایشی” آمادکی کافی جهت تصویر را نداری، ولی دلت سلفی میخواهد، نتیجه همچین چیزی میشود.

خدا بد ندهد امیر جان. آیا دست از سر اتاق عمل برنمیداری؟ چه کسی هنرمند خوش رویمان را چشم زده که روی سلامتی را نمیبیند؟

کمال کامیابی نیا بازیکن خوب پرسپولیس در کنار همسر و فرزند عزیزش و جام قهرمانی لیگ برتر.

سلفی “هوشمندانه و “خوش کادر”ِ سمانه پاکدل در حال خارجگردی.

ممنون از مرجانه گلچین که باعث شد یادی بکنیم از نادیا دلدار گلچین، بازیگر خوب و با اخلاق سینما و تلویزیون کشورمان که چند سالی است از پیش ما رفته اند. روحشان شاد و یادشان گرامی.

امروز تولد رضا عطاران بازیگر خوب و محبوب کشورمان هست. فکر کنم رضا یکی از شیرین ترین تبریک ها را از نیکی نصیریان بازیگر نقش فرزندش در سریال “بزنگاه” دریافت کرده باشد.

پست عجیب الهام چرخنده که محض احتیاط چیزی در موردش نمینویسیم.

بله آیا باورمان نشود. “خاله شادونه” یکی از برنامه های پرطرفدار در فرانسه است و این را همه ما میدانیم.

جشن تولد نفیسه روشن در کنار کودکان عزیز در یک مرکز خیریه. هر چه میخواهم مثبت بنگرم و سوژه ها را نبینم نمیشود. نوشته ی روی کیک را میبینید؟ “نفیسه جان زادروز زمینی شدنت مبارک”. الآن تفاوت زادروز و زمینی شدن دقیقاً چیست؟! جدا از آن، خیریه کودکان سندرمِ تهران؟!!

جمله ی قصار هومن سیدی که کارش از زلزله گذشته، سونامی بزرگی در راه است.

مجید جان قصد جفت پا آمدن درون ژست انسان دوستانه ای که گرفته ای را ندارم، ولی جسارتاً آن دو عزیز دارند پلاستیک جمع میکنند و ناهار احتمالا بندری دو نونه خورده اند.

یک نفر صدای خوبی دارد و موفق می شود، نوش جانش.

یک نفر هنرمند است و بازیگری را خوب بلد است و موفق می شود، نوش جانش.

یک نفر هم صرفاً صورت دارد و هیچ، و موفق میشود. اینجاست که خود عبارت “نوش جانش” هم میلی جهت حضور در جمله پیدا نمیکند و میرود توی تراس و سیگار میشکد.

عابدزاده عقاب و بقیه پنگوئن، قبول. ولی این را هم قبول کن خودت یک پا قناری هستی 😉

فرهاد ظریف به تماشای کنسرت سیروان خسروی رفته بود که در آخر این تصویر یادگاری را با وی انداخت.

سلفی پانته آ پناهی ها در کنار مونا فرجاد، گلاب آدینه و شبنم فرشاد جو در یک کافه رستوران. شبنم روزهای خود را طوری تقسیم و برنامه ریزی کرده که به همان تعداد که با مارال فرجاد تصویر میگیرد، با مونا هم بگیرد تا خدایی ناگرده کدورتی پیش نیاید.

یک کلمه بگو تولدم است بیایید تبریک بگویید. آیا انقدر می پیچانی قضیه را.

خدایا من واسه این دو تا جا ندارم تو لیست، حالا چیکار کنم…. (گفتگو های ذهنی علیمنصور با خودش در این لحظه)

از زهرا نعمتی بسیار نوشته ایم. اسطوره ی ورزش کشورمان که پرچم دار کاروان کشور عزیزمان ایران در بازی های المپیک هم بود. این قهرمان ملی اخیراً به وسیله همسرش ممنوع الخروج شده است است و نمی تواند در تورنمنت های بین المللی بازی کند. مهتاب کرامتی به این عنوان تصویر العمل نشاده داده که میبیند.

آواز ربنای استاد شجریان، در فهرست ملی میراث فرهنگی کشورمان ثبت شد. ثبت شدنی که خیلی وقت پیش در دل مردم اتفاق افتاده بود و امروز در حالی که سال هاست پخش این آواز از صدا و سیمای ملی ممنوع هست، خبر ثبت ملی آن در میراث فرهنگی کشور انتشار یافته هست. کلاً همه چیزمان به همه چیزمان می آید!

با این سلفی یکی از بازیگرانِ حاضر در شهرک سینمایی با ترانه علیدوستی در پشت صحنه سریال “شهرزاد” مطلب امروز را به آخر میبریم. تا مطلب بعدی خداوند نگهدارتان باشد.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: اخبار | تصویر | تلگرام | بازیگر | تصویری | بازیگری | بازیگران | اینستاگرام | کانال تلگرام | میراث فرهنگی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (450)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs