cerebric امنیت پادشاه عربستان اخبار بین الملل

cerebric: امنیت پادشاه عربستان اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث 15 سال زندان، مجازات وکیل قلابی که شوهرخواهرش را ربود

ایران نوشت: این مرد به مأموران گفت: «برادر زنم به همراه یکی از دوستانش که خود را وکیل معرفی کرده بود و دو مأمور قلابی سراغم آمدند و به بهانه اینکه حکم جلبم را ب

15 سال زندان، مجازات وکیل قلابی که شوهرخواهرش را ربود

عبارات مهم : زندان

2 سال قبل مرد جوانی با شکایت از برادرزنش از پرونده یک آدم ربایی پرده برداشت.

ایران نوشت: این مرد به مأموران گفت: «برادر زنم به همراه یکی از دوستانش که خود را وکیل معرفی کرده بود و دو مأمور قلابی سراغم آمدند و به بهانه اینکه حکم جلبم را به خاطر پرداختن مهریه همسرم دارند مرا به باغی در ولنجک بردند. آنها آنجا کتکم زدند و می درخواست کردند به زور پول مهریه را بگیرند.»

با این اعتراف 4 متهم این پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند و وکیل قلابی دستگیر شد و به جرمش باهمدستی 3 مرد دیگر اعتراف کرد.صبح دیروز قضات شعبه پنجم دادگاه به ریاست قاضی بابایی تشکیل جلسه دادند و پسر جوان را به اتهام ضرب و شتم و آدم ربایی به 15 سال زندان محکوم کردند.

15 سال زندان، مجازات وکیل قلابی که شوهرخواهرش را ربود

همسر شاکی این پرونده نیز با حضور در دادگاه در جایگاه ایستاد و گفت: «شوهرم به خاطر پرداختن 100 سکه مهریه ام که با حکم دادگاه 30 درصد آن را باید نقد می داد، فراری شد. من حکم جلبش را در کلانتری گرفتم. نقشه ربودن شوهرم را برادرم و دوستش که وکیل بود (اشاره به متهم) کشیدند و من در جریان ضرب و شتم شوهرم نیستم.»3 متهم دیگر این پرونده تحت تعقیب قرار دارند.

واژه های کلیدی: زندان | اعتراف | پرونده | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs